גרף - רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

ישנם אנשים שניגשו לרופא לבצע ניתוח או שתלים לשיניים או כל פעולה רפואית אחרת וחווים נזק רפואי שלפעמים הוא אף בלתי הפיך. רוב הנזקים אשר נגרמים כתוצאה ממקרים של רשלנות רפואית, הם אינם קלים והמטופל נשאר עם נכות חלקית או  במקרים רבים גם נכות צמיתה וחווה כאב וסבל. על מנת להתחיל בתביעה נגד הרופא והצוות הרפואי, יש להגיע למסקנה, כאשר עוה"ד מוכיח כי קיים קשר נסיבתי בין המקרה שגרם לנזק ע"י הרופא אשר ביצע בו פעולה רפואית.

 

יש להגיע בכל מקרה אל עו"ד רשלנות רפואית, על מנת שיוכל לקרוא את סיכום המחלה והפעולה שבוצעה במרשו, על מנת לדעת ולהמשיך לחקור אם אכן קיים קשר נסיבתי לסבל או לנכות שממנה סובל המטפל ורק אז, ניתן יהיה לאמוד את גובה הפיצוי ולהתחיל בתביעה משפטית.

ההבדל בין עו"ד רשלנות רפואית לעו"ד אזרחי

על מנת להיות בטוחים כי התביעה שלכם, תנוהל בידיים מיומנות ומקצועיות, חובה עליכם לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית, היות ועו"ד המתמחה בנושא זה, היות ומדובר בתחום משפטי שיש בו ידע רב ברפואה ולכן עורכי דין המתמחים בתחום זה מבינים היטב ברפואה ויכולים לקרוא תיקים רפואיים של מרשיהם, בדיקות, צילומים ועוד. ישנם מקרים רבים שלמטופל נגרם נזק כתוצאה מזיהום בניתוח שהוא סיכון די שכיח, אך קיים הבדל בזיהום כאשר הצוות הרפואי נקט  בשמירה קפדנית על סטריליות ובין זיהום אשר נגרם בשל עבודה ללא כפפות, כלי ניתוח או טיפול שהוכח כי לא הין סטריליים.

השאלה הראשונה שיש לקבל עליה תשובה הינה מה מקור הנזק  כתוצאה מטיפול או ניתוח?

השאלה הטבעית לאחר שהמטופל חווה נזק רפואי, היא מה המקור לנזק? התשובה לשאלה זו הינה מכרעת, היות כי במידה ויוכח הקשר שבין רשלנות רפואית לנזק שנגרם לנפגע, הוא יהיה זכאי על פיצוי נזקיו . כל התשובות הללו ולפני הליך התביעה, מומלץ להגיע למשרדו של עו"ד רשלנות רפואית  שהוא וותיק ומוכר בתחום זה, כאשר הוא יוכל לתת לכם את המסקנה המשפטית והרפואית המבוססת וזאת לאחר שעבר על כל המסמכים הרפואיים וסבור כי קיימת עילה לתביעה.