עורך דין פינוי בינוי

עו"ד התחדשות עירונית – האיש שילווה אותנו בכל הפרויקט

אחד הפרויקטים החשובים ביותר שאנחנו יכולים למצוא היום ברחבי הערים, הוא פרויקט התחדשות עירונית. מדובר על פרויקט ייחודי במסגרתו שכונות שלמות עוברות שינוי מתוך כוונה להתאים אותן למאה ה-21.

ניקח לדוגמא שכונה שנבנתה אי שם באמצע שנות החמישים או השישים, סביר להניח שהסטנדרטים לפיה נבנתה השכונה אז, אינם מתאימים לסטנדרטים של ימינו, הצרכים של הדיירים היום בוודאי אינם באים לידי ביטוי דרך הבנייה שהיתה נהוגה אז.

הפתרון הוא לבצע שינוי מקיף, זה בדיוק מה שמתבצע באמצעות תהליך של התחדשות עירונית. לוקחים את המבנה ומתאימים אותו לצרכים העכשוויים של הדיירים, מרחיבים את שטח המבנה, מגדילים את שטח הדירות ועוד. כל דבר כזה הופך את המבנה להרבה יותר רלוונטי, הרבה יותר מתקדם, וצריך להודות, זה גם מעלה באופן ניכר את ערך המבנה כולו וערך הדירות בתוך המבנה.

על מנת לבצע את התהליך בצורה נכונה, מסודרת ובעיקר באופן כזה שהאינטרסים של כל צד יבואו לידי ביטוי, יש לשכור את שירותיו של עו"ד התחדשות עירונית. עו"ד זה יוכל לספק את כל מה שנדרש מבחינה משפטית, חוזית ולעמוד בתנאי החוק.

למה חשוב להיעזר בעו"ד

עו"ד התחדשות עירונית, כאמור, אמור לייצג את האינטרסים של הלקוח שלו, בין אם זה בבית המשפט ובין אם זה לפני או אחרי הליך משפטי כזה או אחר. לא בהכרח ההליך יגיע לבית המשפט, יש להדגיש.

דיירים אשר הולכים לתהליך שכזה, מן הסתם, אינם מכירים אותו כמו קבלנים או יזמים שעוסקים בכל כחלק בלתי נפרד מהמקצוע שלהם. לכן הם לא יכולים להסתמך רק על מה שהצד השני אומר להם והם גם לא יכולים להסתמך רק על מה שנמסר להם בחוזה או בכל צורה אחרת. הם צריכים להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום ויכול לספק להם את כל הצרכים המשפטיים וצרכים אחרים שקשורים לעבודתו.

לכן חשוב שהם יעבדו עם גורם מקצועי שידע כיצד לגשת אל התהליך, כיצד לבחון אותו, וכמובן כיצד להוציא אותו לפועל עבורם בצורה הטובה ביותר.